Maitinimo paslaugos

Sodyboje įsikūrusi „Virtuvės fėja“ pasiruošusi būti Jūsų šventės dalimi ir aptarnauti iki 200 žmonių bet kurioje Lietuvos vietoje. Galime gaminti Jūsų pasirinktose patalpose arba, jei tam nėra sąlygų, atsivešime viską jau paruoštą su savimi. Galime išnuomoti ir visus reikalingus indus, o užsakymams nuo 500 eurų – suteiksime viską nemokamai. Pagal pageidavimą papuošime ir paserviruosime stalus, kad Jūsų šventė taptų ypatinga. Jei dar neturite vizijos, kaip turi atrodyti aplinka – bendradarbiaudami su dizainere smulkiomis detalėmis, tokiomis kaip gėlės, vardinės kortelės ir kiti papuošimai, pasirūpinsime už Jus.

Maisto gamyboje naudojame tik pačius šviežiausius produktus, o klientų pageidavimu galime paruošti vegetariškų patiekalų ar valgių, kurie sudėtyje neturi tam tikrų alergenų.

Ilgametė darbo patirtis kiekvienam klientui leidžia pasiūlyti pačius tinkamiausius sprendimus, tad kreipdami į mus galite būti visiškai ramūs, jog meniu atitiks visų svečių poreikius, o paruošti valgiai bus tikrai itin skanūs.

Prašome susipažinti su mūsų siūlomu meniu.