Sodyba

19 ha ploto teritorijoje įsikūrusią sodybą „Stirnamis“ sudaro du pastatai – pagrindinis pobūvių pastatas ir rąstinis namas, vandens telkiniai, dvi pirtys, kubilas, sporto aikštynas, biliardo salė ir vaikų žaidimų aikštelė. Sodyba įsikūrusi atokiame gamtos kampelyje, tad galite būti ramūs, kad Jūsų šventės nesutrukdys pašaliniai asmenys. Sodybos teritorija aptverta.

Rastinis namas

Rąstinis pastatas – 240 kv. m. dviejų aukštų namas, kuriame yra 20-24 miegamų vietų penkiuose kambariuose. Jame rasite visko, ko Jums gali reikėti viešnagės metu. Jei norite gaminti maistą Jūsų šventei mūsų sodyboje, karališko dydžio modernioje virtuvėje rasite visus virtuvės reikmenis – puodus, indus, mikrobangų krosnelę, orkaitę, šaldytuvą. Toje pačioje patalpoje šalia didelio lango su vaizdu į mišką ir laukus stovi ilgas pietų stalas, kur galėsite susėsti ir mėgautis rytine kava ir maistu kartu su Jūsų artimaisiais. Jaukioje ir erdvioje svetainėje galėsite romantiškai atsipalaiduoti židinio šviesoje arba garsiai trypti ir dainuoti pagal Jūsų mėgstamą muziką – garso aparatūra pasirūpinome už Jus. Sodybos svečiai neturėtų užtrukti rytinėje eilėje į dušą. Rąstiniame name įrengti du dušai ir vienas itin erdvus ir modernus vonios kambarys.

Namas yra prie pat tvenkinio, kur karštą vasaros dieną galėsite atsigaivinti ar pažvejoti. Šalia namo, ant tvenkinio kranto, stovi naujai įrengta pirtis, kurioje yra erdvi lauko terasa su pavėsine ir židiniu, kubilas, sauna, dušas ir tualetas.

Didysis namas

Šalia rąstinio namo stovi didysis dviejų aukštų 360 kv. m. sodybos pastatas, kurio viduje įrengta erdvi – 130 kv. m. ploto šventėms, mokymams ar seminarams skirta salė. Vietos tikrai užteks net ir didžiausiai Jūsų šventei – vestuvėms. Neseniai atnaujintoje modernaus interjero salėje komfortabiliai gali tilpti iki 100 žmonių. Pagal Jūsų pageidavimą, galima statyti stačiakampius arba apvalius stalus. Keturi platūs langai, pro kuriuos patenka daug natūralios saulės šviesos, ir vidinis apšvietimas užtikrins puikią nuotaiką, savijautą ir gerą nuotraukų kokybę. Šokiams ir pramogoms vietos – užtektinai.

Didžiajame name yra dušai, tualetai, dvi modernios virtuvės, kur su visa reikalinga įranga galėsite gaminti maistą. Savo svečiams galime pasiūlyti nakvynę šešiuose atskiruose miegamuosiuose kambariuose, kuriuose iš viso gali miegoti iki 25 žmonių. Iš viso abiejuose sodybos pastatuose įrengtos 46 miegamos vietos.

Mes galime:

  • Jums pasiūlyti aukštos kokybės garso įrangą;
  • 33 stalus ir 100 kėdžių salėje išdėstyti pagal Jūsų pageidavimus (stačiakampiai arba 8 apvalūs 12 vietų stalai);
  • padėti užsakyti maistą Jūsų šventei;
  • papuošti aplinką ir salę pagal Jūsų norus.

Pramogos

Vasaros pabaigoje „Stirnamyje” įrengėme pirtį su kubilu visai šalia tvenkinio kranto. Joks prastas oras nesutrukdys Jūsų šventei – erdvi uždara pavėsinė su židiniu, stalu, kepsnine ir dušais bet kuriuo metų laiku užtikrins jaukų poilsį mūsų svečiams.

Šalia abiejų pastatų įrengtas profesionalus aptvertas sporto aikštynas, kur galėsite žaisti tenisą, krepšinį ar futbolą. Aktyviai leisti laiką galima ir sutemus – tamsiu paros metu aikštynas yra puikiai apšviestas prožektoriais. Sodyba nesuteikia sporto inventoriaus, tuo turite pasirūpinti patys. Yra galimybė išsinuomoti sporto aikštyną su barbekiu terasa, pirtimi ir dušais ir be nakvynės.

Nepamiršome ir mažųjų mūsų svečių – šalia aikštyno rasite vaikų žaidimų aikštelę, sūpynes, batutą.

Atskirame pastate paruošėme žaidimų erdvę, kurioje yra vaikiškas ir suaugusių biliardo stalai, stalo futbolas ir smiginis (darts).

Mėgstantys žvejybą gali gaudyti žuvis net 1 ha ploto tvenkiniuose, kuriuose karštomis vasaros dienomis galima greitai atsigaivinti. Puikiai maudynėms ir vandens pramogoms tiks ir Stirnių ežeras, ant kurio kranto stovi dar viena pirtis su dušais. Galime pasiūlyti pasiplaukioti valtele.

Sodybos teritorijoje yra labai daug žalios erdvės, kurią puikiai galima išnaudoti lauko žaidimams, iškyloms gamtoje, šokiams ir kitoms pramogoms. Mėgstantiems ilgas vakarones ir miegą gryname ore – apsčiai vietos palapinėms.

Pirtis ir ežeras

600 m. nuo sodybos, ant Stirnių ežero kranto, kuris yra didžiausias vandens telkinys Labanoro regioninio parko teritorijoje, stovi mūsų erdvi pirtis su dušais. Čia pasikaitinę pirtyje galėsite atsigaivinti ežero vandenyje.

Sporto aikštynas

Visai šalia sodybos rasite mūsų sporto aikštyną. Jį sudaro profesionali krepšinio aikštelė, futbolo vartai ir teniso kortai.

Sodyba nesuteikia sporto inventoriaus. Viskuo turite pasirūpinti patys.

Suteikiame galimybę išsinuomoti sporto aikštyną su barbekiu terasą ir dušais ir be nakvynės.

Terasa su kepsnine

Sodybos teritorijoje galite ilsėtis lauko terasoje, kur galite ant griliaus pasigamti pietus ar vakarienę, maudytis šalia esančiuose vandens telkiniuose bei mėgautis lietuviška saule.